Neinvazivní liposukce

Přístroj CRYOMAX

Jak již bylo zmíněno v úvodu Salon Fair Lady používá k liposukci přístroj CRYO MAX.  Funkčnost přístroje je postavena na základě spuštění procesu přirozeného odumírání tukových buněk působením vysoce precizní zmrazovací technologie, při které se cíleně zmrazí tukové buňky skrz povrch pokožky, aniž by se poškodila okolní tkáň. V současnosti je to jediný přístroj, který může dělat pravou kryolipolýzu. Ostatní přístroje na „kryolipolýzu“ buňky pouze chladí, ale nemrazí. Provádí tak klasickou liposukci s chladícím efektem!

Kryolipolýza

Princip kryolipolýzy je ochlazení tukových buněk. Protože jsou tukové buňky poškoditelné snáz než kožní buňky, teplota používaná na kryolipolýzu cíleně ničí jen a pouze tukové buňky. Ty jsou během kryolipolýzi zmraženy, odumřou a tělo je začne vyplavovat.

Popis procedury

  • Jedná se o kryolipolýzu – liposukci ledem
  • Kryolipolýza je neinvazivní a bezbolestný druh liposukce
  • Pro efekt stačí pouze 1 návštěva!
  • Zákrok se provádí vysoce účinným přístrojem CRYO MAX
  • Procedura trvá 60 minut
  • Efekt kryolipolýzy je trvalý!
  • Ztráta 25 až 30% tukových buněk!
  • Efekt je poznat po 1 až 2 měsících
  • Kryolipolýza je vhodná pro ženy i muže!

Lipo kavitace

Kavlitační efekt v tukových tkáních vytváří tukovou fragmentaci a následné šíření adipocytů, které se připojí k tělním tekutinám. Emulsovaný tuk je pak nanesen k játrům přes normlání metabolické dráhy, kde dojde k vyčištění a odbourání tuku přes moč a stolici. Toto je pokročilé zařízení pro výhradní použití v medicíně a kosmetice na špičkové úrovni, jelikož pracuje s frekvencí až 32 kHz. Vzhledem k takovéto frekvendci jsou účinky hlubší a mají delší životnost.

Bipolární a multipolární radiofrekvence

Radiofrekvence je neinvazivní technologie zaměřená na regeneraci kožních vyrovnání, kyselosti a lepší kvalitu pokožky.

V kombinaci s mrazící technologií CRYOMAX umožňuje komplexní přístup k optimalizaci kůže, odstranění celulitidy, jizev a jiných kosmetických vad.

Proces vyplavování odumřelých buněk trvá 1 až 2 měsíce a na rozpoznání efektu kryolipolýzi si tak musíte nějaký čas počkat. Z praxe se dá odvodit, že průměrná ztráta tukových buněk po jedné aplikaci kryolipolýzi je mezi 25 až 30%. Ovšem pouze za předpokladu, že jedinec dodrží zdravý životní styl a bude jíst zdravou stravu. Nutno ale podotknout, že tato změna je trvalá, tzn. že zničené tukové buňky se už nikdy neobjeví.

Cena

Cryolipolýza a lonophoreáza
60 min. 8 500,- Kč
akční zaváděcí cena! 60 min. 2 990,- Kč
Lipo kavitace
60 min. 7 500,- Kč
akční zaváděcí cena! 60 min. 1 950,- Kč
Bipolární a multipolární radiofrekvence
30 min. 4 500,- Kč
akční zaváděcí cena! 30 min. 1 490,- Kč
  • Objednávky na 777 000 758 nebo 777 000 897
Kryolipolýza Kryolipolýza Certifikát Certifikát